Hakkımızda

1974 yılında asansör montaj sektörüne başlayıp 2001 yılında ise imalat ve malzeme satış faaliyetlerine başlayan Deas Asansör; ilk günden itibaren kaliteyi firma prensibi olarak benimsemiştir.

Sektörde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Deas Asansör uygun fiyat ve yüksek kalitesiyle Türkiye’nin her bölgesine hitap etmektedir.

Asansör sektöründe faaliyet gösteren firmamız kısa süre içerisinde kapasitesini ve faaliyet alanını geliştirerek, Türkiye ve dünyanın önde gelen firmaları arasına girmek için istikrarlı mücadelesini sürdürmektedir. Sektörün yeniliklerini; gerek yurtiçi gerekse yurtdışında takip ederek, arge çalışmaları ile geliştirerek asansör sektörüne büyük katkıda bulunmuş ve aynı azim ve motivasyonla katkısını artırarak devam ettirmektedir.

Misyonumuz:

Asansör sektöründe gelişen teknoloji ve yenilikleri dikkate alarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak. Hedef kitlede ürün kullanım rahatlığı ve yüzde yüz can güvenliğini sağlamaktır.

Vizyonumuz:

Asansör sektöründe, Deas Asansör’e duyulan güveni sonuna kadar koruyup, geliştiren bu alandaki hizmetleriyle hedef kitlenin memnuniyetini sürekli yükselten lider bir marka olmaktır.